تبلیغات
آگهی استخدام جدید - آگهی استخدام پرستار در استان بوشهر
یکشنبه 27 فروردین 1391  10:21 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط:

اخذ مجوز استخدام ۳۰۰ پرستار در استان بوشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اخذ مجوز استخدام برای جذب ۳۰۰ پرستار در استان بوشهر خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، غلامرضا حیدری صبح امروز در نشست شورای سلامت شهرستان دیلم اظهار داشت: در دو سال گذشته با اختصاص اعتبارات ویژه شاهد بهبود وضعیت بهداشت و درمان در استان بوشهر بودیم.
وی افزود: با افزایش خدمات بهداشتی و درمانی امید به زندگی در کشور هم اکنون در زنان به ۷۳ و در مردان به ۷۱ سال افزایش پیدا کرده است.
این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به افزایش شاخص‌های امید به زندگی تا سال ۱۴۴۰ جمعیت ۶۰ سال به بالای کشور به ۲۴ درصد می‌رسد.
حیدری افزود: باید زیرساخت‌های لازم و تجهیزات لازم برای مراقبت و درمان سالمندان و خدمات شهری و مبلمان شهری را متناسب با سالمندان مهیا کنیم.
وی اضافه کرد: یک تغییرات همه جانبه در بعد آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر برای مراقبت سالمندان و ساختارهای شهری باید رخ دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: باید به سمتی برویم که نیروهای بومی در رشته‌های پزشکی و زیرمجموعه آن تربیت کرده تا بتوانیم خدمات باکیفیت بهتری به مردم ارائه کنیم.
این مقام مسئول ادامه داد: آموزش و پرورش باید روی آموزش و تربیت نیروهای بومی برای راهیابی به دانشگاه در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و استفاده از سهمیه‌های بومی تلاش بیشتری انجام دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ۳۰ دانشجوی دندانپزشکی پذیرفته شده در کنکور سال گذشته ۱۶ نفر دانشجوی بومی و از نقاط مختلف استان هستند.
حیدری گفت: در جذب دانشجو در کنکور امسال سیاست بومی گزینی در رشته دندانپزشکی را لحاظ کرده‌ و حتی محل روستاها را هم در کنکور مشخص کرده‌ایم.
وی تصریح کرد: با تغییرات جدید در ساختار دانشگاه و معاونت‌های دانشگاه با هفت معاونت جدید و زیرمجموعه مدیریتی آن ساختار دانشگاه شکل گرفت و امیدواریم با این تغییرات شاهد رشد روزافزون مجموعه بهداشت و درمان در استان باشیم.


   


نظرات()   

آگهی استخدام جدید

سایت کاریابی1391،کاریابی1391،آگهی استخدام 1391،استخدام1391،سوالات آزمون استخدام 91