مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با صدور اطلاعیه ای از علاقه مندان به خدمت در نیروی انتظامی در مقطع درجه داری و افسری دعوت به همکاری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس،مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی خود از بین برادران مومن،متعد،علاقه مند، با انگیزه و بسیجی در رسته های "انتظامی،راهور،اطلاعات و عملیات ویژه" با مدرک تحصیلی دیپلم و دیپلم به بالا استخدام نماید.

در این اطلاعیه آمده است:داوطلبان متقاضی استخدام در پلیس پایتخت می توانند با در دست داشتن مدارک لازم به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه قائم مقام، پلاک 330 مراجعه و یا با شماره های 73948515,16 تماس حاصل نمایند.
همچنین می توانند به ادارات گزینش تابعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نظیر پلیس آگاهی واقع در خیابان وحدت اسلامی بعد از تقاطع خیابان مولوی تلفن: 51055251 ،پلیس راهور: خیابان آزادی، تقاطع خیابان رودکی تلفن: 639514 77 و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی: خیابان شریعتی، بعد از تقاطع خیابان مطهری خیابان سروش تلفن: 81243530 مراجعه نمایند.
گفتنی است، داشتن مدارک تحصیلی دیپلم برای کلیه رشته ها با معدل 14 به بالا، داشتن کارت پایان خدمت سربازی، دارا بودن حداقل18 و حداکثر 23 سال سن از شرایط استخدام در مقطع درجه داری می باشد.
شایان ذکر است، متقاضیان می توانند از تاریخ بیست و پنجم دیماه (90/10/25) امسال به مدت یک هفته مدارک خود را تحویل مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نمایند.