رئیس سازمان انتقال خون گفت: ثبت‌نام آزمون استخدامی سازمان انتقال خون به صورت اینترنتی و از تاریخ 26 بهمن تا 3 اسفند از طریق سایت www.ibto.ir انجام می‌شود.
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حسن ابوالقاسمی در نشست خبری كه ظهر امروز در سازمان انتقال خون ایران برگزار شد اظهار داشت: سازمان انتقال خون امسال موفق به دریافت 500 مجوز استخدام برای مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم از معاونت ریاست جمهوری شد. براساس این مجوز، 120 پزشك و بقیه كاردان‌های بهداشت، آزمایشگاه، امور انتقال خون و كارشناسان آزمایشگاه، امور انتقال خون، برنامه و بودجه، كارگزینی، روابط عمومی و فناوری اطلاعات و ارتباطات استخدام می‌شوند.

وی افزود: این مجوز استخدام مربوط به شهر تهران نمی‌شود كه امیدواریم با توجه به نیازی كه در شهر تهران وجود دارد بتوانیم مجوزهای لازم برای استخدام در پایگاه انتقال خون تهران را بگیریم.

ابوالقاسمی اضافه كرد: ثبت‌نام آزمون به صورت اینترنتی و از تاریخ سه‌شنبه 26 بهمن آغاز و تا سوم اسفند از طریق سایت www.ibto.ir انجام خواهد شد.

رئیس سازمان انتقال خون خاطرنشان كرد: زمان برگزاری آزمون جمعه 20 اسفند راس ساعت 9 صبح به طور همزمان در همه مراكز استان كشور به جز تهران خواهد بود و زمان توزیع كارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون از طریق سایت مذكور به اطلاع متقاضیان رسانده خواهد شد. وی با بیان اینكه پذیرفته شدن در آزمون نیاز به مصاحبه ندارد گفت: پذیرش داوطلبان به منظور گزینش پس از كسب حد نصاب نمره توانمندی‌های عمومی و براساس نمرات آزمون تخصصی با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌گیرد.

ابوالقاسمی تصریح كرد: نتایج این آزمون حداكثر تا تاریخ بیستم فروردین سال آینده از طریق سایت اعلام شده و به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.