بانک قوامین با استعانت از از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در رشته های مورد نیاز پس از کسب موفقیت در مراحل آزمون کتبی ، مصاحبه گزینش و . . . در محدوده جغرافیایی شهر تهران دعوت به همکاری می نماید . . .
الف – شرایط

۱٫ تابعیت و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران . ۲٫ اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام . ۳٫ عدم سوء پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی . ۴٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر . ۵٫ تندرستی و توانائی جسمانی و روانی برای انجام کار در شعب بانک با تأیید پزشک معتمد بانک . ۶٫ داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت کفالت . ۷٫ عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزشی . ۸٫ عدم اشتغال به کار و تعهد خدمت در سازمانها و نهادها و نداشتن ممنوعیت استخدام . ۹٫ عدم دارا بودن معافیت پزشکی. ۱۰٫ حداکثر سن استخدام ۳۰ سال . ۱۱٫ داشتن حداقل معدل ۱۴ در آخرین مدرک تحصیلی . ۱۲٫ سکونت در محدوده شهر تهران (دارا بودن حداقل ۵ سال سکونت در شهرتهران الزامیست.) ۱۳٫ دارا بودن مدرک کاردانی – کارشناسی . ۱۴٫ رشته های تحصیلی مورد نیاز عبارتند از : کامپیوتر، بانکداری، حسابداری، مدیریت، اقتصاد و ریاضی کاربردی. ۱۵٫ خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران در صورت دارا بودن شرایط طبق ضوابط موجود از اولویت های قانونی برخوردار خواهند بود.
ب – مدارک مورد نیاز :

۱٫ فرم تکمیل شده تقاضای استخدام مطابق نمونه. ۲٫ تصویر خوانا از صفحات اول و دوم شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال تصویر صفحه مربوط به توضیحات) و کارت ملی . ۳٫ تصویر خوانا از آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل کل در متن آن . ۴٫ تصویر خوانا از کارت پایان خدمت (پشت و رو) ۵٫ دو قطعه عکس ۳×۴ جدید تمام رخ پشت نویسی شده . ۶٫ اصل رسید بانکی به مبلغ ۵۰٫۰۰۰ ریال به حساب ۵۰۲ بنام گزینش نزد شعبه آرژانتین کد ۴۵۰٫
ج – نحوه ارسال مدارک :

متقاضیان واجد شرایط لازم است فرم تقاضانامه را پس از تکمیل و به همراه مدارک مورد نیاز حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۱/۸۹ به پست سفارشی به نشانی: میدان آرژانتین – ابتدای بزرگراه آفریقا – برج قوامین اداره منابع انسانی ارسال و رسید پستی را جهت تحویل به مسئولین مربوطه نزد خود نگهداری نمایند .
توجه :
– هزینه شرکت در آزمون و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد . – به درخواست هایی که مدارک آنان ناقص باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد . زمان و مکان جهت داوطلبان واجد شرایط متعاقباً در سایت بانک به آدرس www.Ghavamin.com اعلام می گردد.
د – مواد آزمون :

معارف، هوش و استعداد تحصیلی، رایانه، اطلاعات عمومی و بانکی.

فرم دعوت به همکاری بانک قوامین