اطلاعیه شماره ۲
فراخوان استخدام
مهماندار درهواپیمایی ماهان ۱۳۸۹
با توجه به تصمیم اتخاذ شده مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان مهمانداری ، این مدت تا پایان وقت اداری پنجشنبه ، ۱۶ دی ماه تمدید گردید.

اطلاعیه شماره ۱

با توجه به گسترش شبکه پروازی شرکت هواپیمایی ماهان و افزایش تعداد هواپیماها و در راستای ارائه خدمات شایسته به مسافرین محترم ، مهماندار می پذیرد. ثبت نام متقاضیان ، صرفاً اینترنتی و از طریق آدرس زیر انجام می شود.

http://jobs.mahan.aero
ارسال کلیه اطلاعیه ها ، پیامها ، خبرهای مربوط به این فراخوان ، از طریق آدرس بالا و در همین صفحه ، قابل رویت و استفاده متقاضیان می باشد.
توصیه می شود ، پیش از انجام هر اقدامی و حتی ثبت نام ، بخش “سئوالات متداول” را به دقت مطالعه نمایید. در این بخش اطلاعاتی ارائه می گردد که مسلماً بسیاری از سئوالات مورد نظر شما در آن گنجانیده شده است.

متقاضیان شغل مهمانداری می توانند با ورود به بخش “ثبت نام و عضویت” ، فرایند ثبت نام خود را آغاز نمایند . مهلت ثبت نام یک هفته بوده و از شنبه ۴ دی ماه آغاز و تا پایان وقت اداری پنجشنبه ۱۶ دی ماه ادامه خواهد داشت. این مدت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

شرایط عمومی و اختصاصی ، جهت متقاضیان استخدام ، برای دو گروه آقایان و خانمها ، در بخش “سئوالات متداول” ، بصورت کامل درج و قابل استفاده می باشد.
کلیه متقاضیانی که از روز ۱۳ دی ماه سال گذشته (۱۳۸۸) ، اطلاعات خود را در این سامانه ثبت و درخواست خود را ارسال نموده اند ، نیازی به ثبت نام مجدد ندارند. این افراد می توانند در صورت نیاز به تغییر اطلاعات ثبت شده خود ، از روز دوشنبه (۶ دی ماه) تا پنجشنبه (۱۶ دی ماه) هفته جاری ، با ورود به بخش اعضاء ، اطلاعات مورد نظر خود را در فرمهای “اطلاعات عمومی” و “اطلاعات شغل” تغییر داده و فقط فرمها را تایید نمایند .

توجه ۱) : تاکید فراوان می گردد که کلیه اطلاعات خود را در فرمهای مربوطه ، فقط بصورت فارسی درج نمایید. لازم به توضیح است که نرم افزار سامانه ، بصورت اتوماتیک ، اطلاعات غیر فارسی را حذف می نماید.

توجه ۲) : در این دوره ، ارسال تصویر شخصی و الصاق آن به درخواست مربوطه ، ضروری نمی باشد.

نکات بسیار مهم :

۱-
براساس خط مشی مصوب و مورد تاکید مدیریت شرکت هواپیمایی ماهان ، کلیه درخواستهای استخدام متقاضیان ، بصورت الکترونیکی و منحصراً از طریق پایگاه اطلاعاتی jobs.mahan.aero دریافت می گردد و کاملاً محرمانه تلقی خواهد شد.
۲-
این فرایند کاملاً رایگان بوده و در هیچ یک از مراحل ثبت نام ، آزمون و مصاحبه ، وجهی از متقاضیان دریافت نمی گردد.
۳-
شرکت هواپیمایی ماهان در امر استخدام به هیچ وجه نماینده یا کارگزاری ندارد و موسسات ، سایتهای ، شرکتها ، دفاتر کاریابی و افراد متفرقه ، مجاز به اطلاع رسانی یا راهنمایی و به ویژه دریافت وجهی از متقاضیان نمی باشند و هرگونه دخالتی در این زمینه ، در صورت مشاهده یا گزارش ، از طریق مبادی قانونی پیگیری خواهد شد.
۴- به جهت حجم بسیار بالای کار ، در بخشهایی که مدیریت این دوره استخدامی را برعهده دارند ، به کلیه تماسهای تلفنی و مراجعات حضوری متقاضیان ، پاسخی داده نخواهد و اصرار و اقدام بر این امر از سوی متقاضی ، موجب ثبت امتیاز منفی برای وی می گردد.
منبع : وب سایت شرکت هواپیمایی ماهان