نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تكمیل و تأمین نیروی انسانی خود از بین جوانان متخصص، مؤمن و متعهد با شرایط و امتیازات زیر به صورت پیمانی وفق ماده 33 ق آجا كارمند علمی استخدام می نماید.

((شرایط استخدام))

1- متدین به دین مبین اسلام و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.2 – عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی غیر قانونی یا الهادی3 - عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروههای سیاسی 4- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران 5 - برخورداری از سلامت روانی و جسمانی برابر تاییدیه اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، (حداقل قد 165سانتیمتر) 6- عدم معروفیت به فساد اخلاقی،عدم اعتیادبه مواد مخدر و نداشتن سوء پیشینه كیفری برابراعلام مراجع ذیصلاح. 7 - موفقیت در آزمون ورودی ، مصاحبه امنیتی و مكتبی وعلمی ، قبولی از معاینات پزشكی 8 - نداشتن تعهد خدمت به سازمانهای دولتی و غیر دولتی به صورت رسمی ، آزمایشی یا پیمانی 9- حداكثر سن داوطلبان 28 سال تمام می باشد. (مدت خدمت ضرورت به حداكثر سن اضافه خواهد شد) 10- داشتن كارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت سربازی 11- مبنای محاسبه سن برای داوطلبان اولین روز ثبت نام مندرج در آگهی مورخه: 20 /9 /89 می‌باشد (دارندگان كارت معافیت پزشكی حق ثبت نام ندارند) 12- برای فرزندان شهدا 5 سال به حداكثر سن داوطلبان اضافه می شود و از شرط معدل معاف می شوند . 13 – دارا بودن مدرك تحصیلی ازدانشگاه های معتبر دوره حضوری در رشته های موردنیاز با توجه به تخصص و مقطع تحصیلی با حداقل معدل 13 14 – مدت قرارداد كارمندان پیمانی 6 سال بوده و غیر قابل تمدید خواهد بود 15 – تعدادی از داوطلبان فوق پس از اتمام مدت قرار داد پیمانی در صورت نیاز و رضایت یگان خدمتی می توانند برابر مقررات به استخدام رسمی درایند.

(( امتیازات ))

1- كلیه استخدامیان از مزایای فصل دهم قانون مدیریت خدمات كشوری با توجه به 20 درصد افزایش حقوق نسبت به سایر سازمانهای دولتی برخوردار می گردند.

2- كاركنان استخدامی در طول خدمت برابر ضوابط و مقررات از امكانات خانه سازمانی ، حكمت كارت و بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر خود و سایر تسهیلات رفاهی استفاده خواهند نمود.

3- خانواده معظم شهداء ، جانبازان و آزادگان و فرزندان نظامی و بسیجیان فعال در صورت مساوی بودن ، از امتیازات قانونی مصوب (در صورت ارائه مدارك معتبر از مراجع ذیصلاح) بهره‌‌مند خواهند بود .

4 – بهره مندی از حقوق و مزایای متعلقه منوط به طی موفقیت آمیز دوره یك ماهه آموزشی می باشد(( مدارك مورد نیاز جهت ثبت نام ))

1- 2 قطعه عكس 4×3 پشت نویسی شده.

2- اصل و روگرفت مدرك تحصیلی

3- اصل و یك برگ روگرفت از تمام صفحات شناسنامه

4- یكبرگ روگرفت كارت پایان خدمت یا كارت معافیت غیر پزشكی دائم یا ارائه گواهی اشتغال به خدمت برای داوطلبانی كه در حال طی خدمت سربازی هستند.

5- اصل و روگرفت كارت ملی و ارائه گذرنامه در صورت دارا بودن.


((ثبت نام و محل آزمون))

1- علاقه مندان لازم است با همراه داشتن مدارك خواسته شده و اصل شناسنامه و كارت ملی با توجه به محل سكونت خود به صورت حضوری به حوزه های اعلام شده مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام و از ارسال مدارك از طریق پست اكیداً خودداری نمایند

2- ثبت نام داوطلبان از روز 21/9/89 شروع و در تاریخ : 20/10/89 خاتمه خواهد یافت . برای هر یك از مشاغل مندرج در جدول ، 10 برابر سهمیه از داوطلبان مربوطه ثبت نام به عمل خواهد آمد و در صورت تكمیل سهمیه ثبت نام متوقف خواهد شد.

4- داوطلبان فقط مجاز به انتخاب یكی از مشاغل مندرج در جدول می باشند .

5- از تحویل اصل مدرك تحصیلی خودداری گردد.

6- مدارك تحویلی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.

7-داوطلبان لازم است با دردست داشتن اصل شناسنامه جهت دریافت كارت ورود به جلسه ساعت 7 صبح ، مورخه : 25/10/89 به آدرس : تهران- میدان حر- خیابان امام خمینی نرسیده به چهار راه كمالی - مدیریت گزینش و استخدام نزاجا مراجعه نمایند.

8 – آزمون ورودی داوطلبان در تاریخ 25/10/89 برگزار می گردد و سایر مراحل گزینش در تاریخ 26و27 دی ماه سال 1389 انجام می پذیرد .

«حوزه‌های ثبت‌نام»

1- تهران- میدان حر- خیابان امام خمینی (ره) نرسیده به چهار راه كمالی - دفتر استخدام ف.آمادوپش نزاجا تلفن : 66467609

2 _ كرمانشاه- بلوارشهیدبهشتی- سه راه حافظیه - دفتر استخدام پشتیبانی منطقه1 تلفن: 4359410


ردیف مقطع تحصیلی نوع تخصص نوع استخدام گرایش تعداد مورد نیاز شهر های محل خدمت یگان جنسیت
1. كارشناسی مهندسی مكانیك پیمانی جامدات 2 نفر تهران قرارگاه فرماندهی نزاجا مرد

2. كارشناسی حسابداری پیمانی حسابداری 1 نفر تهران قرارگاه فرماندهی نزاجا مرد

3. كارشناسی مهندسی عمران پیمانی ساختمان ( سازه ) 1 نفر تهران قرارگاه فرماندهی نزاجا مرد

4. كارشناسی مهندسی متالوژی پیمانی متالوژ 1 نفر تهران قرارگاه فرماندهی نزاجا مرد

5. كارشناسی مامائی پیمانی مامائی 1نفر كرمانشاه اداره بهداشت درمان زن

6. كاردانی كاردان برق پیمانی برق ا نفر تهران قرارگاه فرماندهی نزاجا مرد